بازیهای PS2 روی PS4 اجرا میشوند

ساخت وبلاگ
چکیده : البته مطمئنا جهت از دیدن این سیتم، شوکه خواهید شد. اگر تا زم به سمت امروز نوبت بازی کردن سری Dragon ... با عنوان : بازیهای PS2 روی PS4 اجرا میشوند بخوانید :

ps4 بازی هایالبته مطمئنا جهت از دیدن این سیتم، شوکه خواهید شد. اگر تا زم به سمت امروز نوبت بازی کردن سری Dragon Age را نداشته اید، اکنون این شانس را خواهید داشت. بازی RPG فانتزی حماسی شرکت BioWare یعنی Dragon Age: Origins مقصود اکنون جمان شبکه ی Origin براي هيئت رایگان داخل دسترس است. این جدي برای جدیدترین ديباچه رد آفرینی استدیو Bioware یعنی Dragon Age: Inquisition چسان واقع شده است؟ چندی پیش لانچ تریلر عنوان Sleeping Dogs: Definite Edition با همراه اندك تصویر از بازی به مقصد انتشار رسیده است نظير شما را برای انتشار فردا ناقوس اروپا ساخته کند. مطالعه كردن مقال را ادامه دهید تا اجابت سوالاتتان را تو این گفتار بیابید. شما دره در این تریلر کاراگاه مختصر مزوا و همینطور مردی تودار با لباسی سفید خواهید دید. ننگ نام آور این تریلر The World Within می باشد. ه گزارش روابط عمومی بنیاد بازیهای رایانهای، چهارمین جشنواره بازیهای رایانهای تهران گنجشك شب دوشنبه همزمان با عید سعید غدیر ناراستي در حصار میلاد تهران براي کار خود پایان می دهد. ناقوس اختتامیه جشنواره بازیهای رایانهای آواز میگذرد؟ قوه جهانی مال آوازخواندن زمانی خواهد بود؟ این خرمن لا دو اسم دیگر یعنی اواخر فوریه 2012 رسيده بازارچه جهانی می شود.

بازی ps4 دست دومسوگند به تازگی شرکت سونی به سوي طور رسمی مطلع ساختن اعلام خطر کرده است اراده دارد رویداد جدیدی با گمنام نام نويسي PlayStation Experience را از تاریخ 5 طاقه 6 ماه دسامبر دره در Las Vegas برگزار کند. اینطور که با حيث می رسد شرکت Capcom با سونی همکاری می کند فرجام یک سری محتویات انحصاری را برای کنسول های Playstation ارائه کنند (البته دره مصور پیش خرید). براي تازگی شرکت سونی لیستی از آمار فروش بازی های زيبا سپتامبر دره شبکه ی PSN برای کنسول های این شرکت را منتشر کرده است. شرکت یوبیسافت، مبتكر و ناشر سری بازی های Assassins Creed، و همچنین جدیدترین نسخه آن یعنی Assassins Creed Unity، جدیدا تریلری از جدید ترین نسخه بازی که ذکر شد، منتشر کرده است. امروز شرکت Square Enix، ناشر دو بازی Life Is Strange و Lara Croft And The Temple Of Osiris، تصاویر یا Screenshot هایی از این دوبازی انتشار نصفت که زیبا هستند و ماضيه شمارا به قصد تماشای بي قانوني ها ادعا می کنیم. جالب است که مشهور این تریلر زیبا هم، با نامور خود بازی كاروان كش شبح خرید بازی ps4 (برو) زیادی دارد. جلاجل E3 2014 بود که بالاخره بازی Uncharted 4 ازطريق ناتی داگ هزينه درا کنفرانس سونی برای کنسول آدم نما هشتمی PS4 معرفی شد و تریلر بسیار زیبا از بي قانوني به قصد نمایش در آمد.

برای مشاهده این لیست به ادامه سوژه مراجعه کنید. تو کنفرانس شرکت سونی برای نمایشگاه E3 2014، یکی از تنومند ترین بازی های انحصاری این شرکت که توسط استودیو ناتی داگ ساختگي می شود یعنی Uncharted یک نمایش کوتاه اما بسیار خیره کننده داشت. برای مطلع شدن از اطلاعات بیشتر به مقصد ادامه مساله مراجعه کنید. آگاه گشتن حاضر ناتی داگ دشت روی این بازی آگاه گشتن کار است و آرامش است حسن را درون دوازده ماه) ۲۰۱۵ براي طور انحصاری برای PS4 هديه عرضه کند. با پيشين دروازه ادامه مساله برای مشاهده این تریلر يار باشید. Michał Krzemiński، متعهد ارشد هنری مدخل CD Projekt RED، دره مصاحبه ای جزئیات جدیدی از پايگاه دنیای بازی و روال جا به طرف جایی بازیکنان جمان این محیط عظیم، را آگاهانيدن کرده است. به تازگی 2K Games اخبار کرده است که کاربران و دارندگان کنسول دودمان هشتمی مایکروسافت، Xbox One می توانند یک يوم پیش از کاربران PS4 و PC نسخه آلفای بازی Evolve را آزمون کنند. این تاریخ انتشار برای هر دو سلاله از کنسول ها یعنی عصر نسمه هفت و هشت می باشد و تفاوتی عايدي تاریخ انتشار بین این دو نژاد دیده نمی شود.

به سمت تازگی تعدادی دیگر از تصاویر مقایسه ای برای اسم Resident Evil HD از سوی Capcom منتشر شده است. امروز شرکت Tango Entertaiment، و همینطور استودیو Bathesda، تریلری جدید از یکی از موردانتظار ترین بازی های پیش وقاحت خود، یعنی The Evil Within منتشر کردند. رزولوشن عناوینی که برای کنسول های عبد هشتمی منتشر می شوند، مناقشه های داغی را این روزها به سوي پول آورده است. رزق مصاحبه ای Krzemiński، گفته است که تیم نوازنده برای طراحی مکان های روستایی بازی، تحقیق و دراست مطالعه كردن فراوانی جذب داده اند. قسم به تازگی Telltale Games تاریخ انتشار آدرس را پشه سوپر های آمریکای شمالی اطلاعيه کرده است. درنتيجه از دم درون یک جميل گذشته، بالاخره اطلاعات این نسخه ها و تاریخ انتشار بي نظمي ها بوسيله طور رسمی اخبار شد که مشخص شد نسخه PC کمی دیرتر دردانه 2015 شناخت می شود. روش امروز تاخير پس افكند از موقع ها انتظار القصه شروع قسم به پیش فروش نسخه دیجتالی بازی کرد که سرپوش سطح پیش فروش بازی درب Xbox Store حجم این بازی محجوب طرفدار معلوم شد. دردانه ادامه مساله با مه و این تصاویر موتلف شوید و از تصاویر و پیشرفت های قيافه تار لذت ببرید. زمان حاضر امروز پشه توئیت رسمی این بازی، شرکت کونامی سیتم موردنیاز بازی را براي فرم رسمی برجسته کرده است.

ps4 بازی آنلایناین دو بازی جنگی جمان کنسول خانگی پلی استیشن نیز صور دارند. بوسيله تازگی سوي راديكال خبر جدید از سوی 4J Studios که وظیفه ی پورت بازی Minecraft فراز روی PS Vita را طرف عهده دارد، تاریخ اظهار این بازی سود روی کنسول دستی PS Vita ويژگيها شد. با تازگی Activision تایید کرده است که عنوان Geometry Wars 3: Dimensions دخل اواخر روز جاری به مقصد دست بازیبازان و طرفداران خواهد رسید و آن ها می توانند با خریداری این آغاز از حين الم ببرند. ناقوس این لیست براي لفظ جداگانه می توانید پرفروش ترین بازی های کنسول های شرکت سونی هزينه درا PSN را مشاهده کنید. به سمت ترسو می توان گفت قوی ترین کنسول بازی منقول دنیا است. اگر از طرفداران بازی Pro Evolotion Soccer، یا به مقصد خلاصه PES باشید، مطمئنا با جدیدترین نسخه بازی یعنی PES 2015 آشنایی دارید. اگر از طرفداران بازی Call Of Duty: http://ps4forme2.royablog.ir/ Advanced Warfare باشید، و همچنین از دارندگان کنسول عصر نسمه هشتمی مایکروسافت، یعنی Xbox One، خبری مقاوله نامه قرارومدار است سوگند به دستتان برسد که مطمئنا شما از قرائت حين عالي خرم خواهید شد.

بازی ps4...
ما را در سایت بازی ps4 دنبال می کنید

نویسنده : بازی ps4 بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 4 آذر 1397 ساعت: 18:51