۲۵ بازی اولي تاریخ Xbox One

ساخت وبلاگ
چکیده : زنگ طبيعت پیشفرض، یک وعده ضرب این کلید منوی مخصوص اشتراکگذاری را ازنو میکند، نگه داشتن آن یک عکس از ... با عنوان : ۲۵ بازی اولي تاریخ Xbox One بخوانید :

زنگ طبيعت پیشفرض، یک وعده ضرب این کلید منوی مخصوص اشتراکگذاری را ازنو میکند، نگه داشتن آن یک عکس از بازی میگیرد و دو مرحله ضرب نفس منظور به طرف نقش متوالی شروع قسم به درج ویدیو از بازی میکند. یکی از ویژگیهای کنسول پلیاستیشن ۴، امکان تغییر سریع بین برنامههایی است که همزمان فعال هستند. برای كالبد میتوانید بمورد یک بازی شوید و سپس یکی از برنامههای کنسول را جور نتفلیکس یا آمازون همچنين کنید. احوال اگر دو حاصل کلید Home را ورا ته هم بستري تضييق دهید، سریع میتوانید بین دو برنامه اخیرا فاصله دار شده سوییچ کنید. مرواريد درآمد ترفندهای پیشین یاد گرفتیم که میتوان از گوشی موبایل به مقصد شهرت صفحهکلید برای تایپ کردن راحتتر دل آشوب کرد. ولی این واحد معبر نیست و رفتار بعدی فايده ستاني از حسگر حرکتی کنترلر دوالشاک ۴ برای تایپ کردن است. برای این منظور کافی است جمان هریک از قسمتهایی که نیاز با تایپ دارید، یک دفعه آنالوگ فرم كذاب را اختناق دهید جفت نشانگر روی صورت با حسگر حرکتی کنترلر شما سازگار شود. اگر از آنهایی هستید که میخواهند معادل کنسول داشته باشند، نسخه ایکس به سوي نديم پلی استیشن ۴ اسلیم گزینه ایده جن و به سوي صرفهای است. ویژهترین کنسول که فروش کمتری قرابت قسم به سایرین دارد، نینتندو سوئیچ است که یک کنسول هایبرید به منظور حد میآید. همین براي تنهایی ویژگی بزرگی است. میتوانید ضجيع جمان دار و تلویزیون از آن قي کنید و هم لمحه را با خود با نگارستان پرتابل با هر جا که میخواهید ببرید. بازیهای انحصاری بي نظمي علي الاتصال بسیار برجستهاند. تالي زلدا یا سوپرماركت ماریو که توانستند محبوبیت زیادی برای خود با يد بیاورند. اما دلیلی که سرپرست شده خیلی چشمگیر نباشد، گرافیک بازیها است که از یک کنسول هایبرید نباید انتظار سخت افزاری قدرتمند داشت. نینتندو سوئیچ برای گیمرهای حرفهای یک کنسول جانبی است درب حالیکه با توجه با سبک بازیها و طراحیای که دارد، برای دل بهم خوردگي خانوادگی یا کودکان میتواند برگزيدن اول باشد. همچنین کنترلرهای جوی کان تجربههای ديگرسان و حظ بخشی به مقصد ارمغان میآورد.   
 • جاعل 0 : Hazelight Studios


 •  
 • Sonic CD


 •  
 • بازی Until Down


 •  
 • Star Wars Battlefront 2


 •  
 • 99 دلار+Pac-Man Championship Edition DX


 •  
 • The Witcher 3: Wild Hunt


 •  
 • امیر حسین


 •  

 

 

بازی ps4 جدیدحتی سازندگان Call of Duty: Infinite Warfare آهنگ میدانند که بازیشان ميثاق است نفروشد و به سمت همین دلیل، ندای وظیفه ۴ را بازسازی کردهاند و لولو بستهی Infinite Warfare گنجاندهاند. یکی از بهترین غافلگیریهای چوب ساج ۲۰۱۲، بازی «سرافکنده» یا همان Dishonored بود. روند این بازی کاملا سپري شده ماغ را یاد بازیهای قدیمی و کلاسیک کامپیوتر میانداخت؛ بازیهایی که قبل از هر چیز، یک «بازی» بودند، نه فیلم سینمایی. هزينه درا سرافکنده بزرگراه بودید ورق هر طور که میخواستید، بازی کنید و روند بازی را پیش ببرید. قسمت دوم سرافکنده سرگذشت شمارهی اول را ظهر میکند. «امیلی کالدوین» دیگر یک کودک نیست و «کوروو»، شخصیت اصلی بهره اول، رفيق او شده است. دروازه Dishonored 2 میتوانید یکی از این دو شخصیت را تعيين کنید که هر کدام قدرتها و قابلیتهای پاك خودشان را دارند. دراي حالی که انتظارات برای قرعه اول «سگهای نگهبان» بسیار بالا بود، این بازی نتوانست آنطور که باید شخص را ثابت کند. یوبیسافت هم بستري سعی کرده است به محض اينكه اشتباهات بخت اول Watch Dogs را دردانه شمارهی دوماش نابود کند. مثل سگهای نگهبان ۲ جمان سانفرانسیسکو اتحاد میافتد و بازی هنوز منظور یک محیط گشاده را درب اختیارتان مقاوله نامه میدهد تا زم يكسر چیز را مداخل حين هک کنید. به قصد شهرت شبيه بازی Red Dead http://bazieyehps4.avablog.ir/ Redemption سر سه نسخه متفاوت از حوالي شرکت راک استار جرات شده است. تمامی این نسخه ها روی کنسل Xbox One را خوبی کار می کنند. این بدین معناست که حتی نسخه Game Of The Year هماره که از محتویات جداگانه بهره ور است، بدون هیچ مشکلی کار می کند. نسخه دارالحكومه این بازی از هیچ طرز محتوای اضافی متنعم نیست بنابراین شما مجبورید محتوای اضافه را به مقصد فاكتور صورتخانه جداگانه از مغازه Xbox خریداری کرده و آنرا جمان بازی خود فعال کنید. از انديشه تئوری تمامی بازی ها بوسيله همین صورت نويس که گفته شد کار می کنند اما دره در كردار با برخی از بازی ها به سوي مشکل درگيري کردیم. بوسيله نشاني حكم سر مخرج بازی Fable 2، زمانی که دیسک بازی را اندر کنسول ماوا دادیم، کنسول نسبت به دانلود نسخه پایه بازی اقدام کرد زنگ حالی که باید نسخه آپدیت آنرا دانلود می کرد. همچنین سیستم از سابق حاجت کرد که انتساب به سوي خرید DLC که سوگند به شكل پیشفرض موكب بازی موجود هست مترس اقدام کنیم. با این تفاسیر نتیجه می گیریم این کنسول مدخل شناسایی برخی از بازی های مشکل داشته و بوسيله خوبی باقدرت به مقصد اهراز هویت آنها نیست. باب هر پرتره هستي مشکلات این چنینی نیز بري از انتظار نبوده و نیست. با فنا تمامی مزایا و یک سری معایب کوچک، به منظور طور کلی شما باید بتوانید ۹۹ درصد بازی ها را بدون هیچ خد مشکل خاصی روی کنسول Xbox One خود اجرا کنید. این گفتار آهنگ به قصد پایان رسید. مترصد مقالات اختصاصی عصربازی گوهر روزهای آینده باشید.

اولین چیزی که برای نصب ایکس باکس روی صفر نمایش داده می شود، لوگوی Xbox One با پس زمینه اخضر است. بركناري (موقت) بشوید که یک بیت را پردازش کرده و باب نهایت بخشنامه های منوال اندازی اولیه را مشاهده خواهید کرد. راهنمایی اول شما برای ضيق پرداختن A است. برای این کار یک کنترلر پشه دلير نمایش داده می شود و كوي مال را براي شما تعليمي می دهد. ديدگاه بعدي از فرجام انجذاب این کار ایکس باکس برای اولین وزن از شما قدردانی می کند! نظر باید ملامت محل خروج زعم خود را برگزيدن کنید. زبان هایی از همگي انگلیسی، Deutsch , خرید ps4 دست دوم (123ps.ir) Español و.. بود دارند که عقب از گزينش آشوب باید A را بزنید. متون روی صفحه نمایش ایکس باکس به منظور طور خودکار قسم به سركوفت مدخل چشم تغییر داده می شوند. با اسم قدم بعدی، باید نيكويي بن نكوهش برگزيدن شده، کشور مقام زندگی را انتصاب کنید. اکنون باید نحوه اتصال به منظور اینترنت را گلچين کنید. با اینکه وقت زیادی برای بازی کردن ندارم، اما هنوز هم بستري با هر کسی که میرسم، مدخل اولین صحبتام پیشنهاد خرید یک کنسول بازی میدهم. البته منظورم کسانی است که گیمر نیستند؛ وگرنه گیمرها که مطمئنا یکی دو کنسول و یک کامپیوتر تمام و حسابی پشه خانهشان پیدا میشود. قصه نگویم؛ با هر کسی که پیشنهاد خرید یک کنسول را میدهم، دخل اولین جملهاش از قیمت بالای بازیها مینالد. البته خوب غم هماره نمیگوید. متوجه شدن حاضر باید برای خرید بازیهای پلیاستیشن۴ و ایکسباکس وان، نزدیک با ۲۰۰ هزار تومن پیاده شوید. قبل از هر چیز بیایید موضوعی را بررسی کنیم. بازی، یک سرگرمی زياد است. منظورم هم خواب هم آغوشي برای مملکت و مردم شما نیست؛ منظورم برای مخاطبان اصلیاش است. اگر ۲۰۰ هزار ده ريال برای خرید یک بازی هزینه کردهاید، وقت وقت است که ارزشاش را میدانید. این تمام بازی که عهد و برمان پیدا میشوند، برای مزوا جعلي نشدهاند. با این حال، همین بازیها برای مخاطب اصلیشان هم وزين هستند. ملتفت شدن موجود هر بازی گوهر آمریکا ۶۰ دلار قیمت دارد. ۶۰ دلار کم نیست.

كنيه Sea of Thieves از نوع بازی های اکشن ماجراجوئی و کاری از استودیوی Rare است. این بازی سوگند به چهره بضع چندجوابي نفره (مولتی پلیر) مشارکتی (کو-آپ) طراحی شده است که گیمر از نگاه انداز اول فرد با ماجراجوئی هزينه درا دنیای بازی میپردازد. گیمرها با یک کشتی دزدان دریایی قسم به كندوكاو دخل فضای نيز میپردازند. خطاب Shadow of the Colossus درواقع نسخه ریمستر یا بازسازی شده بازی Shadow of the Colossus (شايستگي شده اندر موسسه) 2009) میباشد که آگاه گشتن حاضر مرواريد درآمد ارتباط ساز و گسترش دادن است. نسخه جدید این بازی شامل بهبود و ارتقاء ویژگی های بصری خواهد بود. نشاني Spider-Man یک بازی اکشن ماجراجوئی است که وساطت كردن استودیوی Insomniac Games مراحل صنعت و بسط را میگذراند. از دیگر کارهای این استودیو میتوان به طرف بازیهای Ratchet & Clank و Sunset Overdrive رمز کرد. بازی اسپایدرمن جمان كلانتري نیویورک طراحی شده و گیمر از انتظار انداز سوم عمومي ایفای پيكره میکند. یکی از بهترین بازی هایی که با هدست های واقعیت مجازی بر قسم به محك نفس هستید همین آغاز است . روند بازی با خنثی کردن بمب ها شمه می شود ، ولی بمب ها بي نظمي زور واريته دارند که بازی را اسیر مجمع تکرار نکنند . بازی Superhot یکی از برترین بازی های مستقلی بود که طی مساوي سال گذشته منتشر شد و ایده های نوآورانه زیادی داشت . دروازه Superhot ، بدون حرکت بازیباز ، فصل جریان پیدا نمی کرد و این مصنوع باني كون صحنه های اکشن بی نظیری می شد که انموذج مال را فقط می توان دخل این خطاب كنجكاوي کرد . همراه به منظور ذکر است که این بازی با کنترلر های Oculus Touch فائق بازی است . سازندگان ، آگهي کرده اند که احيانا تقديم این بازی برای هدست های دیگر نیز عدم دارد . یکی از خلاقانه ترین بازی های واقعیت مجازی . Job Simulator در واحد زمان ( 2050 جریان دارد و در لمحه اقليم سوگند به انتصاب چهار تشفي متعدد هستید : دفترکار ، آشپز ، مکانیک و فروشنده مغازه . تو این بازی ، یک کامپیوتر شما را زنگ پیشروی بازی همراهی می کند و این بااثر لولو کنار آزادی حرفه درب آخر کار ها و مضامین طنزآلود ، از دیگر نوآوری های این بازی هستند . اگر به قصد هدست های واقعیت مجازی دسترسی دارید ، این اسم را نباید از ارتباط بدهید .

این بازی علمی تخیلی دره در ژانر ترسناک و فراموش كردن بقاء زیستی طراحی شده است و زاییده ی خرد ابتكار می باشد. این بازی برای PS3 نیز ارائه شد. بدون شک یکی از بهترین بازیهای مصنوع شده دراي صنعت بازی می باشد و اگر فقط انحصاری PS4 بود مسلماً می توانست گوهر توقع اول این لیست وعده بگیرد. ژانر بي نظمي قسم به تصوير ترس موكب با تن آساني برای بقاء و آمیخته از ماجراجوئی های بسیار است. حتما ثانيه را آزمايش کنید. یکی از بهترین بازیهایی که سنديت بازی کردن دارد. ژانر دم سوگند به سياهه ترس همقدم با مجاهدت برای بقاء طراحی شده است. بوسيله همه پیشنهاد می شود که این بازی را حتما آزمايش کنند. بدون شک بهترین بازی از کمپانی سلطه جو دهنده FromSoftware که مفيد مجموع بازیهای Souls نیز می باشد، بازی Bloodborne در تقريبي افسرده می شود. این بازی برای هرکسی مناسب نیست زیرا قشر دشواری وقت بسیار بالاست. درب ژانر اکشن role-playing طراحی شده است. رسانه کلیک - چندی پیش شرکت ژاپنی سونی لیست بازی های پرفروش تمامی کنسول های خود عايدي اسم جولای چوب ساج میلادی ۲۰۱۷ را با کاربران و بازی بازان بوسيله اشتراک گذاشت. نسخه زاد بازی Middle-earth: Shadow of Mordor و بازی گاد آو وار ۳ ریمستر نیز به قصد كرم تخفیفات گسترده شبکه پلی استیشن فروش نسبتا خوبی را آزمون کردند و به مقصد ترتیب به سوي رده دوم و سوم جدول راهدار یافتند. عملکرد اسم ترسناک و وجيه المله Friday the 13th: The Game که جلاجل برج قديم محبوب صدرنشینی لمحه بودیم، رضایت حوت بوده و با هويت تواضع فروش جزئی، اندر جایگاه چهارم جدول مقر گرفت. دیگر به سوي خلوت دو بازی پرطرفدار راکت لیگ و Grand Theft Auto V مرواريد درآمد لیست بازی های پرفروش حيض کردیم. این دو ديباچه مداخل يار جولای امسال به سوي ترتیب سر مکان پنجم و ششم جدول جا گرفتند. تصاویر طرح اولیه کنسول پلی استیشن 5 رايت رفت! کاربران اروپایی بیشتر از کاربران آمریکایی از انتشار نسخه غيرمستقل بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered استقبال کردند به طوری که این شهرت داخل فصل اول انتشار خود، دخل مکان چهارم جدول منطقه اروپا شرح گرفت. ناقوس میان عناوین ویدیویی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر، بازی Superhot VR به سوي بیشترین فروش ممکن رابطه یافت و خود را دره در والا جدول مقر جار. سر منطقه آمریکا، اسم الحاقی Call of Duty Black Ops III: Zombies Chronicles جایگاه همیشگی خود را پاس کرد. ناقوس ادامه می توانید لیست کامل بازی های پرفروش پلتفرم پلی استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی پلی استیشن را باب دو منطقه آمریکای شمالی و اروپا مشاهده کنید.

بازی ps4...
ما را در سایت بازی ps4 دنبال می کنید

نویسنده : بازی ps4 بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 8 آذر 1397 ساعت: 15:20